Biz Kimiz?

Ağustos 2006’da kurulan 2E Grup inşaat sektörü başta olmak üzere, elektrik-elektronik ve telekomünikasyon sistemleri sektöründe faaliyet gerçekleştirmek üzere iki genç girişimci tarafından kuruldu. Kısa süre içerisinde geniş müşteri kitlesine ulaşan şirketimiz, büyüme trendini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Sektörüne yenilikçi yaklaşım, sağlam altyapı ve yüksek kalite standartları getiren 2E Grup, müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmıştır.

Kaliteli kadro kaliteli çözümler!
İnşaat alanında başarılı şekilde gerçekleştirdiğimiz mantolama çözümleriyle mutlu müşteri portföyüne sahip şirketimiz, en son teknoloji ve birinci sınıf işçilik çalışmaları kapsamında hizmet sunuyor. Bu anlamda, profesyonel eğitime sahip teknik personele ve ekibe sahip olmanın avantajını müşterilere yansıtmaktadır.

Müşteri beklentilerini karşılayan anlayış!
2E Grup, sunduğu hizmetler kapsamında müşteri beklentilerine cevap verecek projeler gerçekleştirmektedir. Mevcut yapıların mimari kaygılarla mantolanarak modern hale getirilmesi, aynı zamanda ısı, ses ve bina ömrünün uzaması gibi faydaların sağlanmasını imkanlı hale getirmektedir. Bu kapsamda 2E Grup, projenin zamanında teslimine önem vermektedir. Kalite ve güven ilkeleri kapsamında hareket edilmektedir.

VİZYONUMUZ
Her adımı ile mükemmeli arayarak imkânsızı başaran, başarısını tüm paydaşlarının sevgisi ve inancı ile büyüten lider marka olmak.

MİSYONUMUZ
Güven ve kalite odaklı yenilikçi bakış açısı ile;
Süreci iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla,
Müşteri beklentilerini memnuniyete taşır,
Tüm paydaşlarca takdir edilen hevesiyle öğrenmeyi taahhüt ederek,
Sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam kalitesini yükseltmek için çevresine değer katar.

DEĞERLERİMİZ
Saygı
Birlik
Sürekli Gelişim
Fark yaratmak
Takdir
Çevreye Duyarlılık